
Колодки гальмівні передні Geely MK Remsa
- Готово до відправки
- Код: 0740.02
1 620 ₴/комплект
1 134 ₴/комплект
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0740.02 |
| Виробник | Remsa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 51.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 116.5 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | BYD, Toyota, Lifan, Geely |
| Сумісність з моделлю | 620, Yaris, Vision, Yaris Verso, MR2, F3R, Celica, F3 |
| Товщина | 16.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 134 ₴/комплект
