
Радіатор охолодження Volkswagen Polo 94-01, Caddy 95-04, Lupo 98-05, Seat Inca 95-03, Ibiza 93-99, Cordoba
- Немає в наявності
- Код: 1740-0009
3 530 ₴
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1740-0009 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 628 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Polo, Golf, Ibiza, Lupo, Cordoba, Passat, Caddy, Inca |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
- Ціна: 3 530 ₴

