
Домкрат підкатний 2 тонни, 130-330мм, пластиковий кейс
- Готово до відправки
- Код: LA FJ-02PVC
2 430 ₴
1 603,80 ₴
-34%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Висота підйому | 330 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 7.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 603,80 ₴


