
Колодки гальмівні передні ВАЗ 2121-2123 Ferodo
- Готово до відправки
- Код: FDB195
1 310 ₴
917 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FDB195 |
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 45 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nadeschda, Niva |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
- Ціна: 917 ₴
