Подарунок

Фільтр повітряний Citroen Berlingo 10-. C3 09-. C4 09-. Peugeot 207 06-. 208 12-. 301 12-. 308 09-. Partner 10-
- Готово до відправки
- Код: 1512-3155
380 ₴
266 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фільтр повітряний Citroen Berlingo 10-. C3 09-. C4 09-. Peugeot 207 06-. 208 12-. 301 12-. 308 09-. Partner 10-»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1512-3155 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 348 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 508, 206, Scudo, C3, 207, C4, C-Elysee, C4 Cactus, DS5, 2008, DS4, 5008, DS3, 4008, C5, Expert, 3008, 208, Partner, ASX, Jumpy, Berlingo, 308 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 205 мм |
- Ціна: 266 ₴

