
Втулка стабілізатора Opel Vectra A 1988-1995 передній L/R
- Немає в наявності
- Код: 2305-0072
70 ₴
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2305-0072 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 40.3 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Astra |
| Стан | Новий |
| Ширина | 44 мм |
- Ціна: 70 ₴
