
Повітряний фільтр Wix Filters WA6395 для ABARTH RITMO (138A_)
- Готово до відправки
- Код: WA6395
280 ₴
196 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6395 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 232 мм |
| Внутрішній діаметр | 182 мм |
| Висота | 62 мм |
| Сумісність з маркою | ІЖ, Москвич, ЗАЗ, Seat, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Polonez, 2125, 125P, 2102, 427, 2717, Niva, 2140, Oka, 132P, 2104, 2107, 412, Nadeschda, Slavuta, 2105, Kalinka, 131, Tavria, 2106, Ritmo, 124, Beta, 132, Argenta, 1500-2300, Aslk 2137, Orbita, 1500, Ronda, Aslk 2140 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 196 ₴
