
Масляний радіатор VW Passat 07 - Tech O10100
- Готово до відправки
- Код: O10100
1 980 ₴
1 386 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | O10100 |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Німеччина |
| Глибина ядра радіатора | 70 мм |
| Довжина ядра радіатора | 65 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Octavia, A8, Beetle, Transporter, Jetta, Fabia, A4, A3, Tiguan, Superb, Passat, Alhambra, Scirocco, Eos, Sharan, A6, Q3, Golf, Leon, TT, Q5, Yeti, A5, Multivan, Altea |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина ядра радіатора | 110 мм |
- Ціна: 1 386 ₴


