Подарунок

Підшипник маточини Sato Tech WB90207
- Готово до відправки
- Код: WB90207
820 ₴
574 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підшипник маточини Sato Tech WB90207»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90207 |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent i25, i20, Accent, Rio, Lantra, Getz, Coupe |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 574 ₴

