
Підшипник маточини Sato Tech WB80011
- Готово до відправки
- Код: WB80011
910 ₴
637 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB80011 |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Ford, Lancia, Alfa Romeo, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ypsilon, MiTo, Bravo, 146, Punto, 500 C, Brava, 145, Doblo, Nemo, 500, Fiorino, Grande Punto, Palio, Linea, 500C / 595C / 695C, Spider, E-Mehari, Bipper |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 637 ₴
