Подарунок

Підшипник маточини Sato Tech WB60101
- Готово до відправки
- Код: WB60101
1 360 ₴
952 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підшипник маточини Sato Tech WB60101»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB60101 |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Opel |
| Сумісність з моделлю | Partner, 307, 308, C-Elysee, Berlingo, RCZ, 207, DS3, C4, Crossland X / Crossland, C4 Cactus, C3, C5, DS5, 208 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 36 мм |
- Ціна: 952 ₴


