
Фільтр повітряний AUDI, LADA 2108-09 (Bosch)
- Готово до відправки
- Код: 1711108
470 ₴
329 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1457429061 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 213 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi, Chevrolet, Jaguar, Porsche, Богдан |
| Сумісність з моделлю | 2310, 2111, Granta, 11, 111, Priora, 100, 110, Polo, 1.1, 240, Niva, XJ, Transporter, Derby, 2110, 112, 2108 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 213 мм |
- Ціна: 329 ₴
