
Підшипник маточини задній ВАЗ 2108-2115, ВАЗ 2109 к-т на одне колесо (SKF) VKBA 1307
- Готово до відправки
- Код: 1700440250
1 440 ₴/комплект
1 008 ₴/комплект
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 1307 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | Priora, 111, 110, 112, Granta, 2109, 2108 |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 1 008 ₴/комплект

