
Обвідний Ролик ременя грм Ford FOCUS, MONDEO, Citroen C4, C5, Jumpy, Fiat SCUDO, Mitsubishi OUTLANDER
- Готово до відправки
- Код: 160012510
750 ₴
525 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 160012510 |
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Land Rover, Jaguar, Citroen, Peugeot, Ford, Fiat, Volvo, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | XF Sportbrake, Range Rover Evoque, XF, C-Crosser, Outlander, Kuga, 407, C4, V70, C70, xf sportbrake, 508, C5, DS5, S80, C30, 307, Expert, V50, Mondeo, Ulysse, C-Max, Jumpy, S-Max, 308, Focus, Freelander, 607, 4007, Scudo, RCZ, C6, S40 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 525 ₴
