Подарунок

Шків коленвала Citroen Ford/ Lancia/ Land rover/ Peugeot
- Готово до відправки
- Код: 130092010
1 660 ₴
1 162 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шків коленвала Citroen Ford/ Lancia/ Land rover/ Peugeot»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 130092010 |
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 158 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Конструктивні особливості | Розділений |
| Сумісність з маркою | Ford, Peugeot, Citroen, Lancia, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | 807, Galaxy, S-Max, C8, Mondeo, C6, Phedra, 607, 4007, C-Crosser, Ulysse, Freelander, C5, 407 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 1 162 ₴


