
Сальник півосі KACO Volkswagen CADDY GOLF JETTA POLO, PASSAT, Skoda FABIA, OCTAVIA SUPERB YETI Audi A2 A3 Seat
- Готово до відправки
- Код: 190020910
560 ₴
392 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 190020910 |
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Висота | 26.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Altea, A1, Ibiza, A3, Jetta, Rapid, Scirocco, Leon, Superb, Caddy, Eos, Polo, Toledo, New Beetle, Roomster, Octavia, Yeti, Golf, Fabia, Bora, Passat, TT, Lupo, Cordoba, Touran |
- Ціна: 392 ₴

