
Задній сальник коленвала Volkswagen CADDY GOLF PASSAT, POLO, SHARAN TRANSPORTER, Skoda FELICIA OCTAVIA Audi A4
- Готово до відправки
- Код: 190000510
410 ₴
287 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 190000510 |
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Висота | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Mercedes-Benz, Seat, Skoda, Ford, Audi, Volvo, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | 940, A6, V-class , J5, Ibiza, Transporter, Jetta, A8, Rapid, V70, Felicia, Scirocco, V-Class, S80, Superb, A4, 740, S70, Caddy, Polo, 11, Toledo, Alhambra, 100, 80, Quattro, 850, Octavia, Golf, 1.1, 960, Fabia, Corrado, 130, Passat, Coupe, Iltis, 240, Derby, Lupo, Cordoba |
- Ціна: 287 ₴
