
Передній сальник коленвала Citroen BERLINGO C1 C2 C3 C4 C5 XSARA, Fiat SCUDO, Ford FIESTA, FUSION, FOCUS
- Готово до відправки
- Код: 190004210
420 ₴
294 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 190004210 |
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 6 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Suzuki, Toyota, Fiat, Mazda, Ford, Volvo, Mini, Opel |
| Сумісність з моделлю | Scudo, Xsara, Fusion, Fiesta, Focus, Berlingo |
- Ціна: 294 ₴
