
Гальмівні колодки Citroen C4 \ Volkswagen JETTA Фольцваген джетта
- Готово до відправки
- Код: 221953
2 200 ₴
1 540 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 221953 |
| Виробник | NK |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота внутрішньої накладки | 74.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | 307, C4, Ibiza, Polo, A1, Jetta, RCZ, 208, 207, Beetle, 308 |
| Стан | Новий |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.4 мм |
- Ціна: 1 540 ₴
