
Гальмівні колодки Citroen AIRCROSS 1.6 / Peugeot 4008
- Готово до відправки
- Код: 223028
1 750 ₴
1 225 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 223028 |
| Виробник | NK |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота внутрішньої накладки | 55.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Chrysler, Jeep, Peugeot, Citroen, Dodge, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Space Runner, Galant, Lancer, Caliber, Sebring, Patriot, Compass, Avenger, ASX, 4008, Flavia, Outlander |
| Стан | Новий |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 144.9 мм |
- Ціна: 1 225 ₴
