
Радіатор масла Volkswagen GOLF V. PASSAT (3B2)/ Audi/ Seat/ Skoda
- Готово до відправки
- Код: 1113500900
2 190 ₴
1 533 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1113500900 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Японія |
| Глибина ядра радіатора | 54 мм |
| Довжина ядра радіатора | 91 мм |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Leon, Coupe, Caddy, A4, Jetta, New Beetle, Fabia, Ibiza, Alhambra, A6, Bora, Passat, 80, TT, Cordoba, A8, Toledo, A3, Octavia, Touran, Polo, Sharan, Golf, Altea |
| Стан | Новий |
| Ширина ядра радіатора | 100 мм |
- Ціна: 1 533 ₴
