Подарунок

Підшипник маточини к-т Volkswagen PASSAT. Skoda SUPERB. Audi 100 (44, 44Q, C3) A6 (4A, C4)
- Готово до відправки
- Код: 1141200500
1 450 ₴
1 015 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підшипник маточини к-т Volkswagen PASSAT. Skoda SUPERB. Audi 100 (44, 44Q, C3) A6 (4A, C4)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1141200500 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Японія |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | 100, 80, A4, Superb, A6, Passat, A8 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 1 015 ₴

