
Масляний радіатор Volvo S80 2006-2010 Sato O10106
- Готово до відправки
- Код: O10106
2 420 ₴
1 694 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | O10106 |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Довжина ядра радіатора | 139 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC60, Kuga, S60, C-Max, Mondeo, S-Max, V70, Focus, Fiesta, V60, XC70, S80, Galaxy |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина ядра радіатора | 68 мм |
- Ціна: 1 694 ₴

