
Гальмівні колодки BMW X5 E53 2002 - Remsa 095800
- Готово до відправки
- Код: 95800
3 040 ₴
2 128 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 095800 |
| Виробник | Remsa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 79.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 193.2 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | BMW |
- Ціна: 2 128 ₴
