
Сайлентблок задній цапфи передній Subaru Legacy Outback 1997-2009 CTR CVSU14 20254-AE050
- Готово до відправки
- Код: CVSU-14
680 ₴
476 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | cvsu14 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Subaru |
- Ціна: 476 ₴

