
Втулка стабілізатора переднього Suzuki Swift 2000-2004 CTR CVS3 42431-70B42
- Готово до відправки
- Код: CVS-3
220 ₴
154 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | cvs3 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Swift |
| Марка авто | Suzuki |
- Ціна: 154 ₴
