Подарунок

Втулка стабілізатора переднього Mazda 323 BJ 1998-2004 CTR CVMZ4 B26R-34-156
- Готово до відправки
- Код: CVMZ-4
90 ₴
63 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Втулка стабілізатора переднього Mazda 323 BJ 1998-2004 CTR CVMZ4 B26R-34-156»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVMZ4 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 323 |
| Марка авто | Mazda |
- Ціна: 63 ₴

