Подарунок

Сайлентблок передньої опори двигуна Hyundai Accent 2005 - CTR CVKH123 80*50*18
- Готово до відправки
- Код: CVKH-123
640 ₴
448 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сайлентблок передньої опори двигуна Hyundai Accent 2005 - CTR CVKH123 80*50*18»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | cvkh123 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Діаметр зовнішній | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Hyundai |
- Ціна: 448 ₴

