
Сайлентблок задній цапфи Kia Sorento 2009 - CTR CBKH41 552582M000 плаваючий
- Готово до відправки
- Код: CBKH-41
620 ₴
434 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | cbkh41 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 42 мм |
- Ціна: 434 ₴
