
Втулка стабілізатора переднього важеля Daewoo Matiz CTR CVKD13 зовнішня
- Немає в наявності
- Код: CVKD-13
60 ₴
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | cvkd13 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Matiz |
| Марка авто | Daewoo |
- Ціна: 60 ₴
