
Втулка стабілізатора Chery Amulet Febi 09519
- Готово до відправки
- Код: 9519
70 ₴
49 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 09519 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 33 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Chery |
| Сумісність з моделлю | Polo, Cordoba, Amulet |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Chery |
- Ціна: 49 ₴
