Подарунок

Сайлентблок переднього важеля задній Chery Amulet Febi 07847
- Готово до відправки
- Код: 7847
250 ₴
175 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сайлентблок переднього важеля задній Chery Amulet Febi 07847»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 07847 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 27 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chery |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Toledo, Polo, Golf, Corrado, Ibiza, Passat, Jetta, Cordoba, Amulet |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Chery |
- Ціна: 175 ₴

