Подарунок

Сайлентблок переднього важеля передній Chery Amulet Fag 829009210
- Готово до відправки
- Код: 829009210
130 ₴
91 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сайлентблок переднього важеля передній Chery Amulet Fag 829009210»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 829009210 |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 32.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Chery |
| Сумісність з моделлю | Golf, Roomster, Jetta, Cordoba, Bora, Leon, UP!, Polo, A1, Octavia, Mii, Passat, Load Up, Caddy, TT, New Beetle, Ibiza, A3, Toledo, Rapid, Corrado, Fabia, Amulet |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Chery |
- Ціна: 91 ₴

