
Сайлентблок переднього важеля передній Honda Jazz 2002-2008 Febest HAB-GJ1S
- Готово до відправки
- Код: HABGJ1S
330 ₴
231 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | HABGJ1S |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 39 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
- Ціна: 231 ₴


