
Масляний радіатор OPEL Astra 05-
- Готово до відправки
- Код: O10115
2 030 ₴
1 421 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | O10115 |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина ядра радіатора | 29 мм |
| Довжина ядра радіатора | 140 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel, Alfa Romeo, Fiat, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Astra, Zafira, Corsa, Aveo, Vectra, Epica, Croma, Signum, Meriva, Mokka, Insignia, 159, Cruze, Suburban, Orlando, Zafira |
| Ширина ядра радіатора | 71 мм |
- Ціна: 1 421 ₴
