Подарунок

Масляний радіатор Audi 100 90-
- Готово до відправки
- Код: O10110
1 240 ₴
868 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Масляний радіатор Audi 100 90-»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | O10110 |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина ядра радіатора | 56 мм |
| Довжина ядра радіатора | 92 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Skoda, Audi |
| Сумісність з моделлю | A3, New Beetle, Altea, Cordoba, Ibiza, Toledo, Touran, Sharan, Coupe, Golf, Passat, Fabia, Octavia, Leon, A6, A4, A8, Polo, Caddy, Jetta, Bora, 100 |
| Ширина ядра радіатора | 92 мм |
- Ціна: 868 ₴

