
Масляний радіатор VW Golf 97-
- Готово до відправки
- Код: O10108
1 980 ₴
1 386 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | O10108 |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина ядра радіатора | 60 мм |
| Довжина ядра радіатора | 87 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Geely, Volkswagen, Seat, Audi, Ford, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Mustang, A3, New Beetle, Fiesta, Altea, Cordoba, Ibiza, Toledo, Touran, Lupo, Escort, Crafter, Transporter, Golf, Passat, Roomster, Fabia, Mondeo, PU, Octavia, TT, Leon, Multivan, A4, Superb, A8, Polo, Caddy, Jetta, Bora, Fox |
| Ширина ядра радіатора | 95 мм |
- Ціна: 1 386 ₴
