Подарунок

Інтеркулер AUDI A3 03-
- Готово до відправки
- Код: I10109
5 790 ₴
4 053 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Інтеркулер AUDI A3 03-»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | I10109 |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 617 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Skoda, Audi |
| Сумісність з моделлю | Beetle, A3, Altea, Scirocco, Yeti, Octavia, Superb, Golf, TT, Eos, Caddy, Touran, Jetta, Leon |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 418 мм |
- Ціна: 4 053 ₴

