
Інтеркулер AUDI A4 07-
- Готово до відправки
- Код: I10106
4 640 ₴
3 248 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | I10106 |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Довжина ядра радіатора | 658 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Porsche, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A7, Q5, A6 |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 162 мм |
- Ціна: 3 248 ₴
