
Радіатор пічки Audi A3 03-
- Готово до відправки
- Код: H11102
2 130 ₴
1 491 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H11102 |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 185 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Leon, Beetle, TT, Superb, Alhambra, Golf, Altea, Tiguan, Toledo, Jetta, Octavia, Passat, Yeti, Q3, Caddy, Scirocco, Touran, Eos, A3, Sharan |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 175 мм |
- Ціна: 1 491 ₴
