
Колодки гальмівні передні Geely Emgrand EC7 Profit
- Готово до відправки
- Код: 5000-1476
1 230 ₴
861 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5000-1476 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 57.4 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 307, Partner, Xsara, 206, C3, C4, Berlingo, 1007, Xsara Picasso, 207 |
| Товщина | 19.3 мм |
- Ціна: 861 ₴
